Nasza oferta

Aplikacje mobilne

Dowiedz się więcej

Dlaczego my?

Nie uznajemy półśrodków. Lubimy myśleć o naszych aplikacjach jak o cyfrowych płatkach śniegu - każda jest niepowtarzalna, dokładnie tak jak Twój biznes. Wiemy, że przy współczesnym tempie zmian, równie jak jakość kluczowy jest czas - dlatego projekty realizujemy zawsze w umówionym terminie.

Oryginalność

Nigdy nie błądzimy, bo zawsze pytamy: z jakimi wyzwaniami się teraz mierzysz? Kto będzie korzystać z aplikacji i jak ma ona ułatwić życie użytkowników?

Jednocześnie analizujemy już dostępne rozwiązania dla Twojej branży. Po zebraniu tych informacji od razu przechodzimy do prototypowania metodą design thinking. Dzięki temu – oraz dzięki ocenie ryzyka i cyklicznemu raportowaniu – cały czas możesz obserwować, jak powstaje Twoja aplikacja.

Ostatnie projekty

Portfolio

Insights box

Proste, lecz potężne narzędzie które umożliwia zbieranie danych o chorobach, użytych medykamentach oraz wielu innych w wielu krajach jednocześnie z analizą danych w czasie rzeczywistym. Współtworzyliśmy całą aplikację wchodząc głęboko w rozumienie potrzeb biznesowych klienta. Aplikacja jest dużym sukcesem, z nowymi krajami dołączającymi każdego miesiąca.

One incubator

Jak zaangażować pracowników każdego szczebla w rozwój całego przedsiębiorstwa? To pytanie, z którym zwróciło się do nas Roche. Naszą odpowiedzią był One incubator: otwarta platforma, za pośrednictwem której każdy może poprosić o wsparcie w dowolnym temacie lub zaproponować rozwiązanie problemów, z którymi zmagają się współpracownicy.

Prace nad aplikacją rozpoczęliśmy od wspólnych warsztatów design thinking. Już po dwóch dniach przedstawiliśmy klientowi pierwszą propozycję, a po jej akceptacji w ciągu 3 tygodni przygotowaliśmy dokładne makiety. Aplikacja ujrzała światło dziennie po zaledwie 3 miesiącach od przystąpienia do prac. Jak to możliwe? Tylko dzięki ścisłej współpracy z interesariuszami i dokładnemu zrozumieniu wewnętrznych procesów w firmie.

Power

Power to aplikacja która pozwala Twojej Tesli ( albo innemu samochodowi elektrycznemu) był naładowanym kiedy tylko potrzebujesz. Pracowaliśmy zarówno nad aplikacją jak i sprzętem, aby być pewnym że ładowarki będą działały prawidłowo. Power jest aktualnie używana i obsługuje ponad 20 ładowarek w Polsce, z planami ekspansji na Zachód.

Carie

Carie jest odpowiedzią na problemy z szybkimi i profesjonalnymi poradami medycznymi. Aplikacja przynosi ulgę wszystkim, którzy nie mają czasu zapisać się do lekarza, zarazem wiedząc że Doktor Google nie jest najlepszym wyborem.
Postaraliśmy się aby aplikacja była przyjazna i łatwa w obsłudze dla ludzi w każdym wieku.

Before You Go

Aplikacja była odpowiedzią na prawdziwy problem z ubezpieczeniami turystycznymi na ostatnią chwilę, nawet na lotnisku tuż przed podróżą. Celem było stworzenie platformy która umożliwi możliwie krótki i przyjazny sposób zawaracie umowy ubezpiczeniowej.

Odezwij się do nas i opowiedz, z czym się teraz mierzysz

Jesteśmy tu dla Was. Nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na Wasze pytania. Masz ciekawy pomysł i chciałbyś się nim podzielić? Dobrze trafiłeś!

Skontaktuj się z nami

W czym jeszcze możemy Ci pomóc?